Саджанці гінкго білоба

Гінкго – високе дерево, що досягає часом 30 метрів у висоту і 3 метри у діаметрі. Далекими родичами гінкго серед голонасінних рослин є добре відомі нам ялини і сосни. Але жоден сучасний представник цього виду не має листя, схожі на листя гінкго. Вони являють собою широку клиноподібну пластинку, пронизану розгалуженими надвоє жилками. Такий малюнок листя нагадує скоріше листя давніх папоротей. Щороку пізньої восени дерева скидають листя гінкго, які незадовго до цього набуває красивого золотисто-жовтий колір.

Гінкго – вельми довговічна рослина. У Китаї, Японії і Кореї відомо багато дерев гінкго, вік яких перевищує 1000 років. При сприятливих умовах дерева гінкго можуть служити багатьом поколінням людей. Ці дерева мальовничі й привабливі. Вони виявилися стійкими до промислового задимлення повітря, а також до грибкових і вірусних захворювань, рідко уражаються комахами.

У гінкго міститься більше 40 інгредієнтів, в тому числі, особливі речовини – гінкголіди, здатні підвищувати еластичність стінок кровоносних судин.
Вчені встановили: екстракт гінкго білоба уповільнює зниження розумових здібностей на ранніх стадіях хвороби Альцгеймера, покращуючи пам’ять і ясність думок, допомагає продовжити молодість мозку”, оскільки перешкоджає розвитку хвороби. Гінкго білоба допомагає продовжити молодість організму, сповільнює процеси старіння.

ДІЯ:
– підвищує еластичність і міцність стінок кровоносних судин, стінок капілярів, запобігаючи їх крихкість;
– має судинорозширювальну дію;
– покращує кровообіг при функціональному розладі кровоносних судин мозку, збільшує мозковий кровотік в артеріальному, капілярній і венозному руслі;
– знижує рівень холестерину в крові;
– чинить антигіпоксичну дію на тканини, збільшує споживання кисню і глюкози мозком;
– запобігає перекисному окисленню ліпідів, зв’язує вільні радикали;
– має виражену протинабрякову дію тканин головного мозку, а також периферичних тканин.

Гінкго – воістину унікальний засіб, здатне боротися з порушенням кровообігу, що виникають внаслідок спазму судин, а також відновлюючий кровотік на ділянках з вазомоторний паралічем.
Застосування екстракту гінкго призводить до одночасного збільшення кровотоку в периферичних та мозкових судинах. Це особливо важливо, оскільки допомагає уникнути ускладнення, пов’язаного із застосуванням традиційних гіпотензивних препаратів: застою крові в периферичних судинах.
Основна дія гінкго білоба – збільшувати приплив крові в області, мають в тій чи іншій мірі недолік в ній, включаючи мозок, нижні кінцівки, всі артерії, вени і навіть найдрібніші капіляри. Це для нас особливо важливо, так як практично будь-яка клітина організму перестає нормально працювати, якщо кровопостачання недостатньо.

Гінкго рекомендується при:
– серцево-судинних захворюваннях;
– церебрально-судинної недостатності;
– розсіяному склерозі;
– початковій стадії хвороби Альцгеймера;
– вікових порушеннях розумових здібностей;
– погане кровопостачання кінцівок;
– варикозному розширенні вен;
– тромбофлебіті;
– хронічному бронхіті, астмі;
– ліквідації наслідків інсульту;
– судинних захворюваннях вуха, зниження слуху:
– запаморочення;
– мігрені;
– геморої;
– імпотенції;
– діабеті;
– мерзлякуватість пальців рук і ніг.

Настоянка Гінкго – потужний стимулятор розумового потенціалу, уваги і пам’яті.
ЗАСТОСУВАННЯ: 10-15 крапель настоянки гінкго на півсклянки води 2-3 рази на день до їди. Курс лікування 1 місяць. Рекомендується проводити 3 курси на рік. При регулярному прийомі препарату його сприятлива дія зберігається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *